O nas

Portobello to restauracja stworzona dla osób kochających prawdziwą kuchnię śródziemnomorską – opartą na tradycji i oryginalnych włoskich przepisach. Portobello jako włoski port w samym sercu Warszawy zaprasza każdego dnia na gorącą kulinarną podróż po kulinarnych regionach Italii. Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco ze świeżych i oryginalnych włoskich produktów. 

 

Portobello to restauracja odpowiedzialna społecznie, dlatego jesteśmy EKOLOGICZNI. Minimalizujemy wykorzystanie opakowań plastikowych i innych akcesoriów, nawet przy sporządzaniu napojów. Nasze menu, vouchery oraz karty wydrukowane są na papierze pochodzącym z recyklingu. 

Portobello nie marnuje jedzenia! Jesteśmy uczestnikami programu To Good to go. Dzięki tej aplikacji  oferujemy tzw. pakiety stworzone z niesprzedanych danego dnia potraw w niższej cenie. Wystarczy założyć aplikację. Gdy przygotujemy posiłek w aplikacji pojawi się pakiet. Ty go rezerwujesz i odbierasz w restauracji. Pełnowartościowe i świeże jedzenie.  Dzięki temu my nie wyrzucamy jedzenia, a Ty możesz rozsmakować się w naszych potrawach w niższej cenie.

Translate »